HEMEN ARAYIN 02125307075

İnsan Kaynakları


İNSAN KAYNAKLARI

Çağlar Turizm'de tüm çalışanlarımızın bireysel gelişimi ve kariyer hedeflerine katkı sağlayacak uygun ortamı oluştururuz.Çağlar Turizm'de her çalışan ve organizasyondaki her iş, eşit olarak değerlidir. Eşitlik ilkesini her koşulda çalışanlarımıza hissettiririz.Şeffaflık ve güven esasına göre çalışmayı, Çağlar Turizm çalışanlarına karşı mesleki bir sorumluluk olarak görürüz.
Çağlar Turizm çatısı altında yüksek performans kültürü hedeflenir. Çalışanların gösterdiği performansın net olarak görünür kılındığı adil bir değerlendirme ortamı oluşturmak Çağlar Turizm İnsan Kaynakları Ekibi'nin sorumluluğundadır.


Çağlar Turizm kurumunun değerlerini, Çağlar Turizm çalışanlarının "ortak değerleri" olarak kabul ederiz. O ortak değerleri alacağımız her aksiyonda daima göz önünde bulundurur ve yaşatırız.
Çağlar Turizm İnsan Kaynakları Ekibi olarak, Çağlar Turizm çalışanları için her koşulda daima erişilebilir konumda olmaya ve geri bildirim vermeye hazırız.
Yapacağımız tüm yeni uygulamalar için en önemli yön gösterici Çağlar Turizm çalışanlarının eleştirileri, görüş ve önerileridir, fikirlerinize önem veririz.
Çalışanlarımızın hayatını kolaylaştıracak, konforunu sağlayacak ve iş verimliliğini artıracak tüm sistem ve araçları geliştiririz.