HEMEN ARAYIN 02125307075

Kurumsal Kimliğimiz

Çağlar Turizm

Çağlar Turizm olarak 2008 yılından itibaren Turizm Taşımacılığı,şehir içi personel ve öğrenci taşımacılığı, Transfer Hizmetleri alanında faaliyetini sürdürmektedir.Kuruluş amacımız sektörümüze yeni dinamik bir anlayış getirip en iyi hizmeti, deneyimli personellerimizle en uygun şartlarda sunmaktır.

Bu konuda seçkin ve profesyonel bir kadroya sahip olan firmamız bünyesinde mevcut araç filosu ve deneyimli personeli ile profesyonel olarak hizmet sunmaktayız. Çağlar Turizm 2008 yılı itibari ile saygınlığı güvenirliği dünya standartlarına uygun hizmet vermeyi ve insanlara karşı sorumlulukları yerine getirmeyi vazifesi görmektedir.

 

İstanbul'da Kurumların ve öğrencilerin en büyük probleminin ulaşım olduğu büyük bir gerçektir.Çalışanların zamanında iş yerlerine ulaşabilmeleri zamanında evlerinde olabilmeleri neredeyse imkansız hale gelmiştir. Çağlar Turizm güçlü kadrosu modern konforlu teknik donanımlı servis araçlarıyla titiz çalışmaları sonucunda bu sorunun üstesinden gelmeyi başarmıştır. Teknolojinin yenilikleri olan Araç Takip Sistemi gibi olanakları talep doğrultusunda araçlarda kullanmaktadır.

Kalite Politikamız

Turizm taşımacılığı alanında faaliyet gösteren şirketlerin, müşterilerini iki gruba ayırması gerektiğini düşünüyoruz: Sözleşmenin tarafı olan, hizmeti satın alan kurumsal şirketler ve onların çalışanları. İki grubun müşteri memnuniyeti kriterlerinde birçok ortak nokta varsa da, biliyoruz ki öncelik sırası değişebiliyor. Kalıcı başarı, her iki müşteri grubunu da memnun etmekle mümkün.Çalışanlarınızın seyahatlerinde sadece güven duyması yetmez, kaliteli zaman geçirmeleri de gerekir.


İşimizi yaparken sizi temsil ettiğimizi biliriz. Çalışanlarınız, bizim hatalarımızı sizin hatalarınız sayacaktır, bunun bilincindeyiz; bir çalışma haftasına bizimle başlıyor, bir çalışma haftasını bizimle kapıyorlar ve elbette bu da bize büyük bir sorumluluk yüklüyor.

Özellikle büyük şehirlerde trafikte geçen zaman oldukça fazla. Hepimiz bu trafiğin yoğun iş temposunda çalışan insanlar için ne kadar yıpratıcı olabileceğini biliyoruz. O yüzden şehir içi seyahatlerinin sadece güvenli değil, huzurlu ve kaliteli de olması gerektiğine inanıyoruz. Peki, çalışanlarınızın bizlerle geçireceği zamanın kaliteli olmasını nasıl sağlıyoruz?

 

Başta şoförlerimiz olmak üzere tüm personel seçimlerimizde büyük titizlik gösteriyoruz. Bu husustaki başarımızda insan kaynaklarını seçme, yerleştirme ve yönetmekte edindiğimiz 10 yılı aşkın deneyimimiz büyük rol oynuyor. İK alanındaki tecrübemiz güçlü temellere dayanıyor.

İşimizin doğru personeli seçmekle başladığını biliyoruz ama sadece bunun yeterli olmadığını da. Personelimizi, profesyonel kadroların desteğiyle hizmet sektörünün gerektirdiği şekilde eğitiyor, kalite standartlarımız doğrultusunda da sürekli olarak denetliyoruz. Çünkü siz de biliyorsunuz ki, "güven, kontrole mâni değildir."

Sosyal Medya

Facebook

Sayfamız

Twitter

Sayfamız

İnstagram

Sayfamız

Youtube

Kanalımız

Diğer Hizmetlerimiz

Havaalanı Transfer

Çağlar Turizm, İstanbul'da bulunan baslıca otel, havaalanı transfer sirketlerinden biridir.

Detaylı Bilgi

Fuar Transfer

Çağlar Turizm ; toplantılarınız, davet organizasyonlarınız ve kongre organizasyonlarında

Detaylı Bilgi

Otel Transfer

Çağlar Turizm, sektöründe isim yapmış yerli ve yabancı sermayeli şirketlerin üst

Detaylı Bilgi

Personel Taşımacılığı

2011 yılında kurulan Çağlar Turizm, kurulduğu tarihten bu yana uzman kadrosu ve ileri

Detaylı Bilgi

Turizm Taşımacılığı

Çağlar Turizm; deneyimli personel kadrosu ve konforlu araç filosu ile kiymetli

Detaylı Bilgi

Vip Transfer

Çağlar Turizm bünyesinde var olan özel transfer hizmetleri birimimiz; sektöründe

Detaylı Bilgi

Tanıtım videomuz

Sosyal Medya

Face Social

Facebook Sayfamız

  • Çağlar Turizm
İnsta Social

İnstagram Sayfamız

  • Çağlar Turizm
Yout Social

Youtube Kanalımız

  • Çağlar Turizm

foto Galeri

Transfer Hizmetleri

VİP TRANSFER

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore sed do eiusmod tempor incididunt ut labore

HAVAALANI TRANSFER

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore sed do eiusmod tempor incididunt ut labore

OTEL TRANSFER

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore sed do eiusmod tempor incididunt ut labore